top of page

Banketai, furšetai

Svarbiausias pobūvio  akcentas – viliojančios vaišės. Patiekalų meniu sudarysime pagal Jūsų asmeninius poreikius bei pageidavimus ir pasistengsime, kad maistas džiugintų ne tik skonių įvairove, bet ir įspūdinga menine išraiška. Galime surengti pobūvį bet kokiame pasaulio kampelyje. Bendradarbiaujame su įvairiais dvarais, arenomis, pobūvių salėmis, sodybomis  todėl galime surast idealią vietą jūsų šventei. arba šventę surengti Jūsų pasirinktoje vietoje. Prieš banketą siūlome degustaciją, kad išsirinktumėte tai ,kas priimtiniausia jūsų skoniui.

Renginių organizavmas

 Mes pasirūpinsime, kad kiekvienas jūsų noras būtų išpildytas. Nesvarbu, kad ir kokio pobūdžio renginys būtų ar jauki šeimos šventė, įmonės vakarėlis ar protokolinis renginys , jūsų lūkesčius išpildys mūsų patyrusi profesionalų komanda. Mums svarbios net menkiausios detalės, nes norime jūsų šventę padaryti kupiną malonių ir nepamirštamų įspūdžių. Po vieno renginio nebenorėsite su mumis skirtis :)

Maistas į biurus

Be ko sunkiai įsivaizduojama produktyvi ir energinga darbo diena ? Taip, be maisto ! Mes pasirūpinsime , kad kiekvieną dieną Jus džiugintų skanus ir šviežias  maistas.

Kaip tai veikia :

  • kiekvieną rytą į jūsų pašto dėžutę siunčiame  vis naujas patiekalų rinkinius (salotos, karštieji, sriubos, desertai bei gėrimai)

  • išsirenkate jus tenkinantį komplektą  ar atskirus patiekalus ir pranešate mums

  • mūsų kurjeris maistą pristato į Jūsų pasirinktą vietą.

bottom of page